کد خبر : 198025
تاریخ انتشار : جمعه 30 اردیبهشت 1401 - 16:16

دانلود زیرنویس فیلم Jersey 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Jersey 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Jersey 2022 جرسی یک فیلم درام عاشقانه هندی زبان هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی Gowtam Tinnanuri است که اولین کارگردانی هندی او و بازسازی فیلم تلوگوی ۲۰۱۹ او با همین عنوان است. در این بازی شاهد کاپور در نقش یک کریکت باز سابق است که به خاطر آرزوی پسرش پیراهن

دانلود زیرنویس فیلم Jersey 2022 جرسی یک فیلم درام عاشقانه هندی زبان هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی Gowtam Tinnanuri است که اولین کارگردانی هندی او و بازسازی فیلم تلوگوی ۲۰۱۹ او با همین عنوان است. در این بازی شاهد کاپور در نقش یک کریکت باز سابق است که به خاطر آرزوی پسرش پیراهن به بازی باز می گردد، در کنار مرونال تاکور و پانکاج کاپور. این فیلم توسط Geetha Arts، Dil Raju Production، Sithara Entertainments و Brat Films تولید شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

Telugu cinema at its best': Rana Daggubati lauds Nani's 'Jersey' | The News  Minute

زیرنویس فیلم Jersey 2022  زیرنویس فیلم Jersey 2022اعلام رسمی این فیلم در اکتبر ۲۰۱۹ انجام شد. عکاسی اصلی در Chandigarh در دسامبر ۲۰۱۹ آغاز شد و در دسامبر ۲۰۲۰ به پایان رسید، در میان تاخیرهای ناشی از همه گیری COVID-19. Jersey در ابتدا برای اکران در سینما در ۲۸ آگوست ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بود اما به دلیل همه گیری COVID-19 چندین بار به تعویق افتاد. این فیلم سرانجام در ۲۲ آوریل ۲۰۲۲ اکران شد.

جرسی درباره کریکت‌بازی است که در ابتدا کریکت را کنار می‌گذارد اما تصمیم می‌گیرد در ۳۶ سالگی برای رویای پسرش حرفه‌اش را احیا کند و در نهایت توانایی‌هایش را ثابت کند. آرجون که قصد دارد برای تیم ملی هند بازی کند تا آرزوی پسرش برای پیراهن را برآورده کند. یک بازیکن سابق کریکت در تلاش برای گذراندن زندگی است، می‌خواهد آرزوی فرزندش برای گرفتن یک پیراهن را برآورده کند، اما در این راه با گذشته قهرمانانه‌اش روبرو می‌شود و مجبور می‌شود تصمیم بگیرد که آیا به این مناسبت برمی‌خیزد و به نماد امید تبدیل می‌شود یا خیر. ، یا به عنوان یک بازنده به زندگی ادامه دهید. بعداً او به تیم کریکت هند فرستاده می شود. به زودی او بر اثر نارسایی قلبی می میرد که خانواده اش به زودی متوجه می شوند که او ۱۰ سال قبل از مرگش می دانسته است.

گمانه زنی ها برای بازسازی فیلم تلوگو Jersey (2019) بلافاصله پس از اکران آغاز شد. بعداً گزارش شد که شهید کاپور به عنوان بازیگر نقش اول در نظر گرفته شده است در حالی که شرادا کاپور برای نقش اصلی زن در نظر گرفته شده است. در آگوست ۲۰۱۹، راشمیکا ماندانا بازیگر کانادایی نقش اصلی زن این فیلم را بر عهده گرفت و اولین فیلم هندی او خواهد بود. اعلامیه رسمی در ۱۴ اکتبر همان سال اعلام شد و تمام بازیگران و عوامل فیلم تایید شدند. اما بعداً Mrunal Thakur برای بازیگری در فیلم نهایی شد پدر شهید پانکاج کاپور برای به تصویر کشیدن مربی مورتی طناب زد. عکاسی اصلی در ۱۴ دسامبر ۲۰۱۹ در Chandigarh آغاز شد.

هنگام فیلمبرداری در ژانویه ۲۰۲۰، گزارش شد که شهید کاپور در طول یک صحنه سیزده بخیه زد، اگرچه بعداً بهبود یافت. فیلمبرداری در مارس ۲۰۲۰ به دلیل همه گیر COVID-19 متوقف شد. فیلمبرداری در اکتبر ۲۰۲۰ از سر گرفته شد، تولید به دهرادون منتقل شد و فیلمبرداری در مدرسه شبانه روزی پسرانه، مدرسه دون و مدرسه کاسیگا انجام شد. زمین‌های کریکت، ساختمان‌ها و غرفه دون در فیلم و تریلر دیده می‌شوند. برنامه نهایی فیلم در استادیوم Mohali در پنجاب انجام شد، و حباب‌های زیستی سخت‌گیرانه و قوانین قرنطینه برای ایمنی بازیگران و خدمه وضع شد. فیلمبرداری در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۰ به پایان رسید.

JERSEY (4K ULTRA HD) Telugu Hindi Dubbed Movie | Nani,Shraddha Srinath l  जर्सी (4K) हिंदी डब्ड मूवी - YouTube

زیرنویس Jersey 2022 آهنگ های فیلم توسط Sachet–Parampara ساخته شده و شعر توسط Shellee سروده شده است. موسیقی متن فیلم توسط Anirudh Ravichander ساخته شده است که موسیقی متن و موسیقی متن نسخه اصلی تلوگو را ساخته است.

Jersey در ۲۲ آوریل ۲۰۲۲ اکران شد. این فیلم ابتدا قرار بود در ۲۸ آگوست ۲۰۲۰ و سپس در ۵ نوامبر ۲۰۲۱ اکران شود، قبل از اینکه همه‌گیری COVID-19 تولید را به تاخیر بیندازد. بعداً دوباره برای اکران در سینما در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ نهایی شد، اما به دلیل انتشار نوع Omicron برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. تاریخ انتشار بعداً به عنوان ۱۴ آوریل ۲۰۲۲ بازبینی شد، اما برای جلوگیری از درگیری با Beast و K.G.F: Chapter 2، یک هفته به تعویق افتاد.

جرسی در روز افتتاحیه خود در باکس آفیس داخلی ۳.۷۵ کرور به دست آورد. در روز دوم، فیلم ۵.۵۰ کرور روپیه جمع آوری کرد. در روز سوم، فیلم ۵.۵۰ کرور روپیه جمع‌آوری کرد، که کل مجموعه داخلی آخر هفته را به ۱۴.۷۵ کرور رساند.

Jersey Review, Jersey Movie Review, Jersey Telugu Movie Review, Ratings

Pankaj Shukla از Amar Ujala به فیلم امتیاز ۴/۵ داد. منتقدی از پرابهات خبر به این فیلم امتیاز ۳.۵/۵ داده است.  Archika Khurana از The Times Of India به فیلم امتیاز ۳.۵/۵ داد و نوشت: “این فیلم بیشتر بر درام احساسی تکیه دارد، در حالی که می توانست تعادل دقیق تری بین درام ورزشی و انسانی برقرار کند”. هیمش منکاد از Pinkvilla به فیلم امتیاز ۳.۵/۵ داد و نوشت: “جرسی یک درام ورزشی با نیت خوب است، که بسیار شبیه درام اصلی، قلب درست خود را دارد. بر اجرای عالی شهید کاپور سوار می شود، که به بالا می رود. غرش و شورش چون جیرجیرک». دوانش شارما از Firstpost به این فیلم امتیاز ۵/۳.۵ داد و نوشت: “جرسی باعث می‌شود در آشنایی ما راحتی زیادی پیدا کنیم. صادقانه است، اما می‌توانست مبتکرانه و پیچیده نیز باشد”. سوکانیا ورما از ردیف به این فیلم امتیاز ۳.۵/۵ داد و نوشت: “جرسی یک درام کوچک شیرین است که با قدرت قلب و قهرمان خود به خانه می رود”.

یک منتقد بالیوود هونگاما به این فیلم امتیاز ۳/۵ داد و نوشت: “در حالی که شهید کاپور جرسی با عملکرد و فینال تاثیرگذار خود امتیاز می گیرد، سرعت آهسته و مخالفت KGF 2 چشم انداز باکس آفیس آن را محدود می کند”. بهاراتی پرادان از Lehren به فیلم امتیاز ۳/۵ داد و نوشت: “شهید کاپور به نظر می رسد و نقش خود را به عنوان بازیکن کریکت، عاشق و پدر با اعتباری چشمگیر به نمایش می گذارد”. توشار جوشی از India Today به این فیلم امتیاز ۳/۵ داد و نوشت: “جرسی تلاشی محکم از شهید کاپور است و این یک بار دیگر توانایی او را به عنوان یک بازیگر ثابت می کند”. شوبهرا گوپتا از ایندیان اکسپرس امتیاز ۲.۵/۵ را به این فیلم داد و نوشت: «فیلم شهید کاپور-مرونال تاکور با بازیگر، بازسازی رسمی فیلم تلوگوی موفق سال ۲۰۱۹ با همین نام و با کارگردانی مشابه، همه عناصر را دارد. یک درام ورزشی الهام بخش». سایبال چاترجی از NDTV امتیاز ۲.۵/۵ را به این فیلم داد و نوشت: “شهید مرد مسابقه است. در صحنه بازیگری، تلاش تیمی پشت سر او با بازی های Mrunal Thakur و Ronit Kamra، یک بازیگر کودک مطمئن تقویت می شود.  مونیکا راوال کوکرجا از هندوستان تایمز اظهار داشت: “شهید کاپور یکی از بهترین بازی های خود را ارائه می دهد. با این حال، طول فیلم بر خلاف آن عمل می کند”. انوج کومار از هندو می‌گوید: «با وجود لحظات دل‌انگیز، «جرسی» از خلأهای منطقی و حس دژاوو رنج می‌برد».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی در سال 2024

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح