کد خبر : 200479
تاریخ انتشار : جمعه 21 مرداد 1401 - 16:46

دانلود زیرنویس فیلم Thank You 2022

دانلود زیرنویس فیلم Thank You 2022

دانلود زیرنویس فیلم Thank You 2022 سپاسگزارم یک فیلم درام عاشقانه به زبان تلوگو هندی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی ویکرام کومار بر اساس داستانی به نویسندگی B. V. S. Ravi است. این فیلم توسط دیل راجو و سیریش و زیر نظر Sri Venkateswara Creations تولید شده است. در این فیلم ناگا چایتانیا، راشی خانا،

دانلود زیرنویس فیلم Thank You 2022 سپاسگزارم یک فیلم درام عاشقانه به زبان تلوگو هندی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی ویکرام کومار بر اساس داستانی به نویسندگی B. V. S. Ravi است. این فیلم توسط دیل راجو و سیریش و زیر نظر Sri Venkateswara Creations تولید شده است. در این فیلم ناگا چایتانیا، راشی خانا، مالاویکا نیر، آویکا گور و سای سوشانت ردی ایفای نقش می کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Thank You 2022  - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Thank You 2022 در نیویورک، پریا می‌فهمد که باردار است و این باعث ناراحتی او می‌شود. او با دوست خانوادگی خود، عمه سایلاجا، در مورد رابطه اش با دوست پسر زنده اش، ابی صحبت می کند.

در سال ۲۰۱۱، ابی از طریق یک شرکت مشاوره که توسط همسر Sailaja، Rao اداره می شود، از هند به نیویورک می آید و از طریق آن با پریا آشنا می شود. او اپلیکیشنی به نام Ydhya طراحی می کند که می تواند هر گونه آسیب یا بیماری را از طریق هوش مصنوعی تشخیص دهد. با این حال، رائو با این برنامه مخالفت می‌کند و اصرار می‌کند که ابی ابتدا یک شغل ثابت داشته باشد. آبی ادامه می دهد و با موفقیت یدیا را به گروهی از سرمایه گذاران معرفی می کند. زمانی که رائو از تامین مالی او امتناع می ورزد، پریا ۱۵۰۰۰ دلار به آبی می دهد تا یک استارت آپ بسازد و کدنویس ها را استخدام کند. در دهه آینده، یدیا در سراسر جهان رشد می کند. ابی و پریا عاشق هم می شوند و در نهایت با هم زندگی می کنند. با گذشت زمان، موفقیت عظیم ابهی باعث می شود که او خود محور و خودخواه شود، که روابط او را با همه تیره می کند. پریا از ازدواج با ابی خودداری می کند زیرا او از او دور می شود.

در حال حاضر، سایلاجا پریا را تشویق می کند تا به آبی در مورد بارداری خود بگوید و به او فرصتی برای تغییر بدهد. در همین حال، رائو تلاش می کند تا ۶۰ نفر را که از طریق مشاوره او قبل از انقضای ویزایشان آمده اند و شرکتش بدهکار شود، قرار دهد. رائو، به عنوان آخرین امید، سعی می کند ابی را ملاقات کند، اما او به سردی از استخدام آنها امتناع می ورزد تا رائو به خاطر محرومیت از کمک مالی برای راه اندازی خود، تلافی کند. این باعث می‌شود که پریا از ابی جدا شود، درست همانطور که رائو دچار ایست قلبی مرگبار می‌شود. سپس ابی با یکی از سرمایه گذارانش تماس گرفت و فاش کرد که رائو او را متقاعد کرده است که در یدیا سرمایه گذاری کند. یک ابهی درگیر دچار حمله وحشت می شود که باعث می شود وجدان خفته او آشکار شود. وجدان ابی به او می‌گوید که از گذشته خود دوباره بازدید کند تا تمام افرادی را که تا آن لحظه به او کمک کرده‌اند به موفقیت برسد.

زیرنویس فیلم Thank You 2022  - بلو سابتایتل

زیرنویس Thank You 2022 در سال ۲۰۰۳، یک ابهی ۱۸ ساله دانش آموز ممتاز و بازیکن آینده دار هاکی در نارایاناپورام است. او در یک مسابقه قایق برنده می شود و تحصیلات عالی خود را با بودجه دهکده نارایانا رائو دریافت می کند. ابهی همچنین نسبت به دختر نارایانا رائو، پارواتی با نام مستعار پارو، احساس می‌کند که سعی می‌کند به او کمک کند تا وارد مدرسه آشپزی شود. وقتی نارایانا رائو از رابطه عاشقانه آنها باخبر می شود، مادر آبی را تهدید می کند که پسرش را می گیرد و روستا را ترک می کند. ابی از پاآرو می خواهد که با او بیاید، اما او برای همیشه او را ترک می کند و از ابی می خواهد که هرگز اهدافش را به خطر نیندازد.

در حال حاضر، ابی با پاآرو، که اکنون متاهل با دو دختر است و کانال آشپزی خود را اداره می کند، دوباره ملاقات می کند. او در نهایت از پاآرو به خاطر ترک او در آن روز تشکر می‌کند، زیرا به او اجازه داد تا به دنبال مطالعات و رویاهای آینده‌اش برود. او همچنین به نارایانا رائو کمک می کند تا با پاآرو آشتی کند. ابی سعی می کند با پریا تماس بگیرد، اما او قبول نمی کند و قصد دارد برخلاف میل سایلاجا سقط جنین کند. وجدان ابهی به او دستور می دهد که با رقیب دانشگاهی اش، شاروا، ملاقات کند.

در سال ۲۰۰۶ در ویساخاپاتنام، آبی و شاروا به مدت سه سال با هم رقابت شدیدی داشتند که از طریق هاکی روی چمن تقویت می شود. با این حال، ابی شروع به ایجاد رابطه خواهر و برادری با خواهر شاروا، چینو می کند، که سعی می کند به دشمنی آنها پایان دهد. او مخفیانه به آبی کمک می کند تا در بازی هاکی مقابل شاروا برنده شود و به آبی اجازه می دهد تا برای راه آهن انتخاب شود. شاروای خشمگین ابی را پس از فارغ التحصیلی به زمین هاکی فریب می دهد و او را با گروهش به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهد. آبی با قطار فرار می کند، اما دستش شکسته و به حرفه هاکی او پایان می دهد.

در حال حاضر، آبی با شاروا در کمپین MLA خود ملاقات می کند. شاروا شش سال قبل در خودروی بمب گذاری شده توسط حریف پای خود را از دست داد. از ابهی به خاطر اعمالش عذرخواهی می کند و آنها آشتی می کنند. بعد از اینکه دوباره با چینو متحد شد، ابی از شاروا برای کتک زدن او در آن روز تشکر می کند، زیرا دست شکسته او الهام بخش یدیا بود.

ابی به نیویورک برمی گردد و با استخدام ۶۰ نفر از مشاوران راو در یدیا، استخدام مجدد کارمندانی که بخشی از موفقیت اولیه او بودند، رایگان کردن اپلیکیشن و استعفا از سمت مدیرعاملی، جبران می کند. پریا در مراسم تشییع جنازه رائو از کارهای ابهی مطلع می شود و او را در فرودگاه می یابد و اکنون برای مشاور رائو کار می کند. پریا و ابهی با هم آشتی کردند و ابی از پریا بخاطر ایستادن در کنارش تشکر کرد. پریا فاش می کند که باردار است و تصمیم گرفته است که فرزندشان را نگه دارد.

زیرنویس Thank You 2022  - بلو سابتایتل

تشکر از شما نقدهای منفی از منتقدان دریافت کرد. رام ونکات سریکار از سینما اکسپرس به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “متشکرم هنوز روحش دست نخورده است و تضمین می کند که لبخندی بر لبان شما می آورد”. Neeshita Nyayapati از The Times of India به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “متشکرم هیچ چیز تازه ای از نظر داستان یا اجرا ارائه نمی دهید”  Janani K از India Today به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “اگر کارگردان Vikram Kumar بیشتر روی فیلمنامه تمرکز می کرد، متشکرم تاثیر بیشتری می گذاشت”. شوبهام کولکارنی از کویموی به این فیلم امتیاز ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “متشکرم فقط یک فیلم تنبل دیگر در مورد کودکی است که سعی می کند همه چیز را بدون هیچ لایه یا استعاره ای اصلاح کند”.

Arvind V از Pinkvilla به فیلم ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “نویسنده BVS Ravi و کارگردان Vikram K Kumar باید بیشتر روی شخصیت Abhiram سرمایه گذاری می کردند”. بالاکریشنا گانشان از The News Minute به فیلم ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “متشکرم می‌توانستید فیلم بهتری باشید، اگر نوشته قوی‌تر و سطحی‌تر نبود. اما به عنوان یک هنر تجسمی، فیلم عالی است”. یکی از منتقدان The Hans India به این فیلم ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “فقط چند لحظه در نیم ساعت اول ارزش دیدن دارد در حالی که بقیه فیلم چیزی نیست جز یک ناامیدی کامل و نشستن در کل آن دشوار.” Sangeetha Devi Dundoo از The Hindu در نقد خود نوشت: “متشکرم با یک یادداشت امیدوار کننده شروع می شود و در نهایت شانس آن را برای یک سفر واقعاً تکان دهنده و تکان دهنده از بین می برد. این در میان فیلم های به یاد ماندنی در آثار ویکرام کومار نیست.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی در سال 2024

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح