کد خبر : 199461
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 تیر 1401 - 16:19

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Secret 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Secret 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Secret 2022 در حالی که لوسی با عواقب احتکار مادرش دست و پنجه نرم می کند، باید تصمیم بگیرد که آیا راز مادرش را پنهان می کند یا آن را در معرض دید جهانیان قرار می دهد. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Dirty Little Secret 2022 راز

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Secret 2022 در حالی که لوسی با عواقب احتکار مادرش دست و پنجه نرم می کند، باید تصمیم بگیرد که آیا راز مادرش را پنهان می کند یا آن را در معرض دید جهانیان قرار می دهد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Dirty Little Secret 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Dirty Little Secret 2022 راز کوچک کثیف با الهام از وقایع واقعی، لوسی هفده ساله (لیزی پسران) را دنبال می کند که سال ها به طرز دردناکی از همسالان خود منزوی شده است و اجازه نمی دهد کسی به خانه اش نزدیک شود تا راز خانواده اش را پنهان کند – کوه عظیم اشیاء. هر شکافی از فضای خانه اش را پر کرده است. او در حالی که اختلال احتکار مادرش جوآنا (ملیسا جوآن هارت) را مدیریت می کند، بی سر و صدا برنامه ریزی می کند تا به دانشگاه فرار کند. از نظر ظاهری، جوآنا، یک پرستار بسیار کارآمد، این اختلال را در خانه آنها با یک چنگال وسواسی حفظ می کند، اما پس از یک فاجعه، لوسی باید تصمیم بگیرد که آیا راز مادرش را پنهان می کند یا آن را در معرض دید جهانیان قرار می دهد.

ملیسا جوآن هارت نقش جوانا را بازی می‌کند، کسی که در ظاهر، به نظر می‌رسد که مادر کامل و عادی شما در طول زندگی است. او دخترش لوسی را به مدرسه رها می کند. ما در اینجا صدایی از لوسی در مورد دسته ها و اسرار دبیرستان دریافت می کنیم. واضح است که فیلم از منظر دختر روایت می شود.

رفتار لوسی در اطراف مدرسه کمی غیرعادی است. او فقط یک دوست کیلی دارد و به جای اینکه در خانه باشد در رختکن دوش می گیرد.

به ملیسا جوآن هارت که در بیمارستان سنت مری کار می کند، برگردید. او یک پرستار همدل، متمرکز و مشهور است. یک بیمار سابق به نام درو با این که متوجه شد به تیتانیوم موجود در پیس میکر خود حساسیت دارد نجات یافت.

زمانی که لوسی و مادرش پس از جشن تولد به خانه می آیند، داستان غم انگیز دیگری است. خانه پر از هرج و مرج سازمان یافته است. اشیا تا سقف چیده شده اند و خانه ای به هم ریخته است. خانه آب لوله‌کشی ندارد و لوسی فقط نیمی از تختش را در اختیار دارد که در هم ریخته‌ای آن را فرا نگرفته است. آنقدر کثیف است که ملیسا جوآن هارت مجبور است یک دستگاه تنفسی بخورد. تصاویر بصری به طور موثر احساس کلاستروفوبیا و همدردی برای لوسی ایجاد می کند.

زیرنویس فیلم Dirty Little Secret 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Dirty Little Secret 2022 لوسی برای مشاوره با خواهرش سارا تماس می گیرد، اما سارا به خواهرش می گوید که مراقب باشد و اجازه ورود کسی را به خانه ندهد، در غیر این صورت آنها می توانند با خدمات محافظت از کودکان تماس بگیرند. سارا از وضعیت زندگی خارج شد و می داند که لوسی در چه حالی است.

ملیسا جوآن هارت پس از تماشای برخی از نمایش‌های رنوی خانگی، الهام گرفت تا اتاق نشیمن را تمیز کند. او حواسش به برنامه های دکورش پرت می شود و می خواهد یک کلاژ بسازد. آنها شروع به عبور از جعبه ها می کنند و ملیسا جوآن هارت نمی تواند از چیزی جدا شود. وقتی لوسی نمی تواند یک جفت قیچی پیدا کند، ملیسا جوآن هارت فریاد می زند: “من نمی توانم اینطور زندگی کنم” و لوسی را به خاطر جابجایی وسایلش سرزنش می کند.

لوسی برای یک پروژه کلاسی با شریک خوش تیپ جدیدش ملاقات می کند. او برای دور نگه داشتن او از خانه اش دروغ می بندد و آنها در خانه زیبای او روی پروژه کار می کنند. (مثل اینکه یک کاسه مرکبات دارد!!!) چیزها آنقدر هم که به نظر می رسند عالی نیستند. مادر جاش الکلی است. این دو به خانواده های ناکارآمد خود نزدیک می شوند و حتی در اتاق موسیقی می بوسند!

از طریق فلاش بک ها، می بینیم که از زمانی شروع شد که شوهر ملیسا جوآن هارت او را ترک کرد و او شروع به خرید وسایل کرد. MJH تصادف می کند و عمه ژان از بچه ها مراقبت می کند. عمه ژان متوجه می شود که MJH تمایلاتی مانند مادرشان دارد و نظافتچی های حرفه ای را استخدام می کند. به خوبی پیش نمی‌رود، و MJH خواهرش ژان را انکار می‌کند. این دو هرگز دیگر صحبت نمی کنند.

ملیسا جوآن هارت با بیمار سابقش، درو، قرار ملاقات می‌گذارد، و به اشتراک می‌گذارد که سعی کرده لوسی را با دیواری که ساخته است و آنها را از همه دور کرده است، در امان نگه دارد. در حالی که MJH بیرون است، لوسی تصمیم می گیرد مقداری حباب را دور بیندازد و به آرامی چیزها را از خانه خارج کند. MJH متوجه می‌شود که سطل‌های زباله ناهمتراز هستند، حباب را دوباره به داخل می‌آورد و آنقدر سر لوسی فریاد می‌زند که آسم او را تشدید می‌کند.

لوسی با مشاور راهنمایی خود صحبت می کند و این اتفاق قدیمی برای “دوست من” افتاده است. چیزها مشاور با خدمات محافظت از کودک تماس می گیرد. لوسی انکار می کند که هر چیزی در خانه اتفاق می افتد. بعد، مشاور با ملیسا جوآن هارت تماس می گیرد و می گوید که نگران است. MJH به او می گوید که باید به برنامه های کالج پایبند باشد.

مادر و دختر دعوای انفجاری دارند که شامل جستجو در WebMD، بهانه‌گیری و شکستن ظرف‌ها می‌شود. ملیسا جوآن هارت در خانه اش تنها مانده و گریه می کند و احساس ناتوانی می کند. MJH همه چیز را با درو قطع می کند و متوجه می شود که او هرگز نمی تواند او را در زندگی خود داشته باشد. او همچنین کار را متوقف می کند و شروع به مارپیچ می کند.

MJH شروع به تمیز کردن می کند اما فقط موفق می شود مقداری حباب را دور بیندازد و دستگاه تنفسی خود را رها کند. او از نظر عاطفی غرق می شود و نمی تواند دستگاه تنفسی خود را پیدا کند. MJH می افتد و در جعبه ها پوشانده می شود.

لوسی به خانه می آید و مادرش را مرده می بیند. او با ۹۱۱ تماس می گیرد اما نمی خواهد از وضعیت احتکار مطلع شود و تلفن را قطع می کند. به خواهر و برادرش زنگ می زند، اما جواب نمی دهند…. بنابراین لوسی بدن را با یک پتو می پوشاند و در حالی که گریه می کند شروع به تمیز کردن می کند: “نه، آن ها می دانند!”

زیرنویس Dirty Little Secret 2022 - بلو سابتایتل

جلسه نظافت توسط کیلی که اصرار دارد یک مهمانی دارد قطع می شود. لوسی نظافت را متوقف می کند و مادر مرده اش را در خانه رها می کند؟

سارا در خانه ظاهر می شود و لوسی بدون اینکه به او بگوید چه اتفاقی افتاده است، خواهرش را می فرستد. با بازگشت لوسی به تمیز کردن، موسیقی الهام بخش مادام العمر پخش می شود. او در اطراف شهر رانندگی می کند و وسایل را در سطل زباله دور می اندازد.

لوسی با فهمیدن اینکه ناامیدکننده است، تمیز کردن را متوقف می کند و دچار یک فروپاشی عاطفی شایسته می شود. سپس مادرش را در عکس‌های خانوادگی می‌پوشاند، دسته‌ای از لامپ‌های حرارتی را وصل می‌کند و خانه را آتش می‌زند.

در حالی که لوسی با حرکت آهسته آنها را تماشا می کند، آتش نشان ها وارد می شوند. او می گوید تنها راه برای حفظ یک راز این است که آن را رها کنید.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی در سال 2024

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح