کد خبر : 202152
تاریخ انتشار : جمعه 1 مهر 1401 - 12:11

دانلود زیرنویس فیلم Stealing Beauty 1996 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Stealing Beauty 1996 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Stealing Beauty 1996 دزدی زیبایی یک فیلم درام به کارگردانی برناردو برتولوچی و با بازی لیو تایلر، جوزف فاینس، جرمی آیرونز، سیناد کیوزاک و ریچل وایز است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. این فیلم که توسط برتولوچی و سوزان مینوت نوشته شده است، درباره یک زن نوزده ساله آمریکایی است که

دانلود زیرنویس فیلم Stealing Beauty 1996 دزدی زیبایی یک فیلم درام به کارگردانی برناردو برتولوچی و با بازی لیو تایلر، جوزف فاینس، جرمی آیرونز، سیناد کیوزاک و ریچل وایز است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. این فیلم که توسط برتولوچی و سوزان مینوت نوشته شده است، درباره یک زن نوزده ساله آمریکایی است که به یک ویلای سرسبز توسکانی در نزدیکی سینا سفر می کند تا با دوستان خانوادگی مادر شاعرش که اخیراً درگذشته است، بماند. این فیلم محصول مشترک بین‌المللی فرانسه، ایتالیا و بریتانیا بود و اولین نقش اصلی فیلم تایلر بود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Stealing Beauty 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Stealing Beauty 1996 لوسی آمریکایی (لیو تایلر)، ۱۹ ساله، دختر شاعر و مدل (اکنون درگذشته)، سارا هارمون، به ویلای توسکانی دوستان مادرش ایان و دیانا گریسون (دونال مک کان و سیناد کیوزاک) می رسد. مهمانان دیگر عبارتند از: صاحب گالری هنری نیویورک، یک مقاله نویس ایتالیایی مشاوره و نویسنده انگلیسی در حال مرگ، الکس پریش (جرمی آیرونز).

لوسی که برای شنا می رود، دختر دایانا، میراندا فاکس (راشل وایز) را به همراه دوست پسرش، وکیل سرگرمی، ریچارد رید (دی. دبلیو موفت) پیدا می کند. برادر او، کریستوفر (جوزف فاینس)، هنوز در یک سفر جاده ای با نیکولو دوناتی (روبرتو زیبتی) از ویلایی در همان نزدیکی وارد نشده است. لوسی امیدوار بود نیکولو را ببیند، زیرا چهار سال پیش با او ملاقات کرده بود و اولین بوسه او بود. به اختصار نوشته بودند؛ به خصوص یک نامه را حفظ کرده بود.

زیرنویس فیلم دزدی زیبایی ۱۹۹۶ پدر لوسی او را فرستاد تا ایان بتواند او را مجسمه سازی کند، اما این بهانه ای است برای او که او را به ایتالیا بفرستد. لوسی در حال کشیدن ماری جوانا با پریش نشان می دهد که او باکره است و روز بعد با بقیه ویلا شریک می شود. خشمگین تصمیم می گیرد به دیدار خود پایان دهد. با این حال، قبل از اینکه بتواند پرواز را رزرو کند، کریستوفر و نیکولو ظاهر می شوند و لوسی خوشحال است، اما نیکولوی ناامید او را نشناخت.

آن شب، نیکولو و برادرش اسوالدو (ایگنازیو اولیوا) به گریسون ها می آیند. بعد از شام، جوانان از بزرگسالان جدا می شوند تا سیگار بکشند. لوسی اکنون خیانت پریش را پشت سر گذاشته است و آنها به نوبت می گویند که چگونه هر کدام باکرگی خود را از دست داده اند. وقتی نوبت به اسوالدو می‌رسد، او بداخلاق می‌کند و می‌گوید: «نمی‌دانم کدام مضحک‌تر است، این مکالمه یا بحث سیاسی احمقانه‌ای که در آنجا انجام می‌شود.» لوسی از نیکولو حنایی می کند اما از او بیمار می شود.

روز بعد لوسی به دنبال نیکولو به خانه دوناتی می رود. به او گفته شده که او در باغ است، جایی که لوسی او را با دیگری پیدا می کند. ناراحت، عجولانه از محوطه دور می شود. وقتی او از اوسوالدو رد می‌شود، فریاد می‌زند: «سیائو، لوسی!»، او نمی‌شنود، سپس تصادف می‌کند. او با نادیده گرفتن پیشنهاد او برای کمک، سوار می شود.

وقتی نیکولو و اسوالدو با ماشین می‌رسند، نیکولو به لوسی نگاه می‌کند، اما اسوالدو به دور نگاه می‌کند. لوسی به داخل یک باغ زیتون مجاور سرگردان می شود و به دنبال آن نیکولو قرار می گیرد. آنها شروع به بوسیدن می کنند، اما لوسی به زودی او را هل می دهد.

زیرنویس فیلم Stealing Beauty 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس Stealing Beauty 1996 لوسی در حال عقب نشینی به مهمان خانه، دفترچه یادداشت خود را با پریش به اشتراک می گذارد. این یکی از آخرین دفترهای مادرش است که حاوی شعری است که لوسی فکر می‌کند سرنخ‌هایی از هویت پدر واقعی‌اش دارد. در طول فیلم، او سوالاتی درباره مادرش می‌پرسد. آیا پریش تا به حال سارا را می‌شناخت که صندل سبز بپوشد؟ آیا ایان تا به حال برگ زیتون خورده بود؟ آیا کارلو لیسکا (کارلو سیچی)، خبرنگار جنگی دوست گریسون ها که سارا او را می شناخت، تا به حال افعی را کشته بود؟ این تصاویر همه در شعری که لوسی اکنون برای پریش می خواند یافت می شود. او موافق است که باید به پدرش مراجعه کند.

آن شب، لوسی لباس مادرش را در مهمانی سالانه دوناتی می پوشد. بلافاصله پس از رسیدن، او نیکولو را با دختر دیگری می بیند و آنها صحبت نمی کنند. سپس او اسوالدو را در حال نواختن کلارینت در گروه می بیند. بعداً با دیدن او در حال رقصیدن با یک دختر، نگاه های جدی رد و بدل می کنند. لوسی یک مرد جوان انگلیسی را می گیرد تا به ویلای گریسون برگردد. در راه خروج، اسوالدو لوسی را تعقیب می کند و می گوید که علاقه مند به بازدید از آمریکا است و مشاوره می خواهد. آنها توافق می کنند که روز بعد ملاقات کنند. مرد انگلیسی شب را با او در ویلا می گذراند، اما بدون رابطه جنسی.

زیرنویس دزدی زیبایی ۱۹۹۶ روز بعد پریش در بیمارستان بستری است. بعد از آن، لوسی در مهمانخانه به دور اتاقش می‌چرخد. با نگاه کردن به بیرون از پنجره، دیدن مجسمه ایان از یک مادر و فرزند، او یک تجلیل دارد. لوسی از ایان می پرسد که در آگوست ۱۹۷۵، زمانی که او باردار شد، کجا بود. او می گوید که او اینجا بوده و ویلا را درست می کند، احتمالاً زمانی که پرتره مادر لوسی را انجام می داده است. گفت که می توانند از دایانا بپرسند، اما بعد به یاد می آورد که او در لندن بود و طلاقش را نهایی می کرد. بدون اینکه به صراحت این را بگویند، متوجه می شوند که ایان پدر بیولوژیکی لوسی است و او قول می دهد راز را حفظ کند.

در همین حین اسوالدو از راه می رسد. لوسی هنگام خروج از استودیوی ایان توسط زنبورها گزیده می‌شود، بنابراین او کمک می‌کند و خاک رس را روی تاول‌ها می‌ریزد. اسوالدو با قدم زدن در حومه شهر اعتراف می کند که یک بار به او نامه نوشته است. این نامه ای بود که لوسی بیش از هر چیز دوست داشت، نامه ای که از صمیم قلب می شناخت. اسوالدو سپس او را از روی نامه به درخت می برد.

لوسی و اسوالدو شب را زیر درخت می گذرانند. وقتی صبح روز بعد از هم جدا می شوند، اسوالدو فاش می کند که اولین بار او نیز بوده است.

زیرنویس Stealing Beauty 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس دزدی زیبایی ۱۹۹۶ راجر ایبرت از شیکاگو سان تایمز به آن نمره ۲ از ۴ داد و نوشت: «فیلم مانند خطی است که یک پسر ثروتمند مسن‌تر روی مدل نوجوانی می‌کشد و هوش و کنایه‌اش را سرکوب می‌کند تا پخش شود. قبل از او دنیای شگفت انگیزی که دوست دارد به او هدیه دهد … مشکل اینجاست که بسیاری از زنان ۱۹ ساله ، به ویژه مدل های بین المللی زیبا ، ترجیح می دهند دندان های خود را با سیگار آغشته کنند و با آن به دیسکو بروند. کرتین‌ها در موتورسیکلت‌ها همه توسکانی را به عنوان جعبه شنی خود دارند.»

منتقدانی مانند دسون تامسون از واشنگتن پست، میک لاسال از سانفرانسیسکو کرونیکل، و جیمز براردینلی از ReelViews نقدهای منفی ارائه کردند، به ویژه براردینلی، فیلم را «مطالعه جوی، فاقد شخصیت» نامید. و تامپسون آن را “غیرقابل درک” نامید.

دیگران، مانند جاناتان روزنبام از شیکاگو ریدر،  پیتر تراورز از رولینگ استون، جانت ماسلین از نیویورک تایمز، و جک ماتیوس از لس آنجلس تایمز مثبت تر بودند، با روزنبام. به ویژه ستایش “لذت” و “جذابیت” فیلم.

در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۵۲ نقد، با میانگین امتیاز ۶/۱۰، ۵۰% تایید شده است. در متاکریتیک، این فیلم بر اساس بررسی‌های ۲۰ منتقد، امتیاز ۶۰ درصدی دارد که نشان‌دهنده «بررسی‌های مختلط یا متوسط» است. تماشاگران مورد بررسی CinemaScore به فیلم نمره “B-” در مقیاس A تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی در سال 2024

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح